Inzerát není aktuální

Zobrazit aktuální brigády

Montážní práce

ve společnosti Brigádník

Informace o pozici

Mzda:
100 Kč / hodina
Lokace:
Praha
Termín
1.11.2017 - 4.3.2018
Typ smlouvy:
DPP
Druh práce:
Pozice:

Popis pozice

Pro firmu, která se zabývá výrobou, servisem a prodejem výčepního zařízení, hledáme brigádníky na montážní práce. Budete mít na starosti pomoc při instalaci světelných reklam.

Mzda: 100 Kč/hod.

Směny: pondělí - pátek od 7:00 do cca 17:00

Pokud máte o brigádu zájem, odpovězte přes náš web nebo volejte na 731 883 553.

Požadavky

Věk minimálně 18 let

Manuální zručnost, fyzická zdatnost

Netrpět závratěmi (jedná se o práci ve výškách)

Výpis z rejstříku trestů starý max. 3 měsíce

nebo platné potvrzení o studiu

Nabízíme

Mzda 100 Kč/hod.

Výplata celé výše mzdy ihned po směně

Profesionální zaškolení

250
spokojených zákazníků
35 000
registrovaných uchazečů
6 500
obsazených míst ročně
14
let zkušeností
Nastavení
Zajišťují, že tyto stránky fungují správně a bezpečně na všech zařízeních.